Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Łoźnica – oferty mieszkań

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie 2-pokojowe Łoźnica

Łoźnica,zachodniopomorskie

65 000 zł52,70 m² 1 233,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 2 położony na I piętrze budynku mieszkalnego w Łoźnicy 43. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów

Centrum,Goleniów(Łoźnica + 16 km)

409 000 zł37,95 m² 10 777,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecamy Państwu Nowoczesny Apartament, Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem, położone na II piętrze w nowszym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Goleniów

Centrum,Goleniów(Łoźnica + 16 km)

688 070 zł56,18 m² 12 247,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie wykończone "pod klucz"w nowym budynku 4-kondygnacyjnym. Lokalizacja - centrum Goleniowa. Blok wyposażony w cichobieżne windy. Mieszkanie usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Mosty

Mosty(Łoźnica + 18 km)

259 000 zł58,60 m² 4 419,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

- rezerwacja - Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie do remontu o łącznej powierzchni 58,6 m2 znajdujące się na parterze bloku w Mostach. Mieszkanie jest do remontu. Niewątpliwie największym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów

Centrum,Goleniów(Łoźnica + 16 km)

279 000 zł57 m² 4 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania przy ul. A. Mickiewicza w Goleniowie o powierzchni 47 m2 w rewelacyjnej cenie 279 000 zł. Mieszkanie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów

Goleniów(Łoźnica + 16 km)

329 000 zł53,60 m² 6 138,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 2 pokojowego mieszkania położonego w centrum Goleniowa sprzedawanego z pełnym wyposażeniem! Lokal o powierzchni 53,6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem Goleniów

Centrum,Goleniów(Łoźnica + 16 km)

314 100 zł32,10 m² 9 785,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją w samym centrum Goleniowa.To trzy budynki jednoklatkowe w niskiej dwupiętrowej zabudowie z podziemnym parkingiem wielostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Nowogard(Łoźnica + 16 km)

289 599 zł39,40 m² 7 614,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 39,40 m2 zlokalizowany na parterze w Nowogardzie przy ulicy 3-go Maja. Lokal mieszkalny składa się z: 2 pokoi kuchni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Młynarska

Centrum,Goleniów(Łoźnica + 16 km)

608 160 zł61,47 m² 9 893,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji przy ulicy młynarskiej W goleniowie! Jedyna taka oferta w Goleniowie! Nowoczesny apartamentowiec wkomponowany w krajobraz pobliskich.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Goleniów

Centrum,Goleniów(Łoźnica + 16 km)

530 000 zł59,03 m² 8 978,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Okazja nowa cena! Na sprzedaż mieszkanie z pełną własnością, położone w kamienicy z 1948 roku w Goleniowie. Lokal znajduje się na piętrze i składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybacka

Goleniów(Łoźnica + 16 km)

680 000 zł127,50 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania, w zabudowie bliźniaczej, na nowopowstającym, kameralnym osiedlu, zlokalizowanym przy ul. Szuwarowej w Goleniowie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Łoźnica

Łoźnica,zachodniopomorskie

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie, 1 piętro, wyremontowane, gotowe do zamieszkania. Ogrzewanie - kominek z płaszczem wodnym, kaloryfery, możliwość elektrycznego podgrzewania wody. Nowa instalacja elektryczna, wymienione.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij